Ilgaz Belediyesi
  • image01
  • image02
  • image02
BAŞKANDAN MESAJ


15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN

“TEK DEVLET-TEK MİLLET-TEK BAYRAK-TEK VATAN”

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN

15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ/PDY silahlı terör örgütü ve destekçileri tarafından, milli iradeyi yok sayarak, demokrasinin ve cumhuriyetimizin tüm kazanımlarını ortadan kaldırmayı hedefleyerek milli irademizi, demokrasimizi ve ülkemizin birliğini hedef alan hain darbe girişimini seneyi devriyesinde bir kez daha nefretle kinle kınıyoruz.

Bu Hainliği Hiçbir Zaman UNUTTURMAYACAĞIZ!

Hain darbe girişimi; Aziz milletimizin devletine, demokrasisine ve sahip olduğu değerlerine sarsılmaz bir iradeyle bağlılığı karşısında hak ettiği cevabı almış ve böyle hain emeller besleyenlerin hiçbir zaman başarılı olamayacağı tarihteki yerini almıştır.

Hukukun üstünlüğü, demokratik düzenin korunması, huzur ve güvenin sağlanması hususunda halkımızın gösterdiği hassasiyet ve kararlı irade her türlü takdirin üstündedir. Milletimizin sergilediği bu asil duruş tarihte benzeri görülmemiş bir demokrasi müdafaası olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Ilgaz Belediye Başkanlığı olarak bu hain darbe girişimini nefretle kınıyor, cuntalar ve darbeler döneminin kapandığının bir göstergesi olan bu demokrasi müdafaasında şehit olan güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, Aziz Yüce Türk Milletimizin 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜNÜ Kutlu Olsun.

Mehmed ÖZTÜRK

Ilgaz Belediye Başkanı