"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

Sigara İçme Yasağı

  • 13.11.2020
  • ilgazbelediyesi
  Ilgaz İlçe Hıfzıssıhha Kurulu 13.11.2020 tarihli ve 86 sayılı kararı ile Koronavirüs (Covid-19) salgınının halk sağlığı açısından oluşturabileceği riskleri yönetebilmek amacıyla 12.11.2020 tarihinden itibaren İlçemiz genelinde vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu bulanabileceği Ilgaz Orman İşletme Müdürlüğünden itibaren İlçe Halk Kütüphanesi Binasına kadar olan Recai Tuncel ve Nurettin Özdemiroğlu Caddeleri, Cumhuriyet Meydanının tamamı, Şehit Cemil Çelik Caddesi, Garaj Sokak, Ilgaz Hükümet Konağı ve Ilgaz Adliyesi etrafındaki cadde ve sokaklar, toplu taşıma araç durakları, pazaryerleri ve parklarda “SİGARA İÇME YASAĞI” getirilmesine karar verilmiştir.
 
Kurallara riayet etmeyenler hakkında cezai işlem uygulanacaktır.
  • Sigara İçme Yasağı