"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

Belediye Başkanımızın Yeni Yıl Mesajı

  • 31.12.2020
  • ilgazbelediyesi

Belediye Başkanımız Mehmed ÖZTÜRK, yayımladığı yeni yıl mesajı ile halkımızın yeni yılını kutladı.

2020 yılını acısıyla tatlısıyla geride bırakıyor, 2021 yılına yepyeni umutlarla girmenin heyecanını yaşıyoruz. Yeni yılın bütün insanlığa ve ülkemize barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum. Küresel olarak içinde bulunduğumuz Korona virüs (Covid-19) nedeni ile 2020 yılında zor süreçler geçirsek de 2021 yılında millet olarak alınan tedbirlere daha hassasiyet göstererek bu illetten hep birlikte kurtulacağız. 2021 yılında ilçemiz başta olmak üzere ülkemizde ve dünyada sevgi, hoşgörü, kardeşlik ve yardımseverlik duygularının arttığı huzur ve güvenin tesis edildiği günler temenni ederek; hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü, mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Ilgazlı hemşerilerim olmak üzere yeni yılın ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa esenlik, huzur, barış, başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Hakk’tan niyaz eder; saygı ve sevgilerimi sunarım. Yeni yılımız kutlu olsun.

 
  • Belediye Başkanımızın Yeni Yıl Mesajı