"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz
facebook

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

Arda Güler İmzalı Poster Ilgaz'ımıza Ulaştı

  • 19.12.2023
  • ilgazbelediyesi

19 Haziran 2023'te Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda oynanan Türkiye-Galler maçında ilk millî takım golünü kaydeden ve bu golle resmî maçlarda Türkiye adına gol atan en genç futbolcu olarak futbol tarihine adını altın harflerle yazdıran Arda Güler'in bizzat kendi imzaladığı ve Yeşil Ilgaz’a gönderdiği poster ilçemize ulaştı.

Ülkemizin gururu, İspanya takımlarından Real Madrid’de forma giyen Arda Güler’den Ilgaz’a gelen imzalı poster büyük ilgi ve heyecan uyandırdı. Türkiye Yüzyılında her alanda olduğu gibi spor ve sanat alanında da adından söz ettiren ilçemiz Ilgaz'a gönderilen posteri memnuniyetle karşıladıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Mehmed Öztürk kendisine ait sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Milli gururumuz, Real Madrid'de forma giyen futbolcumuz Arda Güler'in Yeşil Ilgaz'ımıza ithafen imzaladığı posterini sevinç ve gururla karşıladık.

Posterin Ilgaz'ımıza ulaştırılmasında emeği geçen Av. Nuray Bostanoğlu ve Kardeşi Fatih Bostanoğlu ile oğlu Yasin Bostanoğlu'na ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Türk futbolunun gelişmesindeki katkıları ile uluslararası camiada ülkemize yaşattığı sevinç ve gurur için değerli futbolcumuz Arda Güler’e teşekkür eder, futbol hayatında başarılar dilerim.”

  • Arda Güler İmzalı Poster Ilgaz'ımıza Ulaştı
  • Arda Güler İmzalı Poster Ilgaz'ımıza Ulaştı
  • Arda Güler İmzalı Poster Ilgaz'ımıza Ulaştı
  • Arda Güler İmzalı Poster Ilgaz'ımıza Ulaştı