"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz
facebook

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

Ilgaz Kent Meydanı ve Otoparka Kavuşuyor

  • 29.12.2023
  • ilgazbelediyesi

Belediye Başkanımız Mehmed Öztürk’ün girişimleriyle hayat bulan ve toplam bedeli 40 milyon TL olan Kent Meydan Projesinin yapımı için çalışmalar durmadan sürüyor.

Çarşı içerisinde Gazidede Mahallesinde bulunan Belediye binamızı ve onun arkasındaki yapıları yıkarak yapımına başlamakta olduğumuz Modern Kent Meydanı ve Otopark projesi için Aralık 2023’te ihalemizi tamamladık.

İhaleyi alan firma tarafından binaların yıkım işlemi 2024 yılında kat eksiltme yöntemiyle başlatılacaktır.

GÜNCELLEME

İhaleyi alan firma tarafından binaların yıkım işlemi 2024 yılı Ocak ayında başlamış olup kat eksiltme yöntemiyle yıkım işlemi devam etmektedir.

  • Ilgaz Kent Meydanı ve Otoparka Kavuşuyor
  • Ilgaz Kent Meydanı ve Otoparka Kavuşuyor