"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz
facebook

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

Belediyemizden Kandil Lokumu İkramı

  • 11.01.2024
  • ilgazbelediyesi
Bugün idrak ettiğimiz Regaib Kandili vesilesiyle ilçemizde bulunan tüm camilerde, yatsı namazı çıkışı vatandaşlarımıza lokum ikram ettik.

Bu gece vesilesiyle Recep ayının ve Regaip Kandili’nin önemine değinerek üç aylarının başladığına dikkat çeken Belediye Başkanımız Mehmed ÖZTÜRK: “Müslümanlar için çok özel günlere başladık. Üç aylar dediğimiz Recep, Şaban ve Ramazan ayları içindeki ilk kandilimizi bu akşam idrak ediyoruz. Regaip Kandili ve mübarek üç ayların Ilgaz'ımız başta olmak üzere İslam Alemi için hayırlar getirmesini temenni ederim. Bu vesile ile tüm İslam aleminin kandilini bir kez daha tebrik eder, bu gecenin hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim” dedi.
  • Belediyemizden Kandil Lokumu İkramı
  • Belediyemizden Kandil Lokumu İkramı
  • Belediyemizden Kandil Lokumu İkramı