"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz
facebook

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

Belediye Başkanımızdan İşçilere %97'lik Rekor Üstü Maaş Zammı

  • 17.01.2024
  • ilgazbelediyesi

Göreve geldiği günden beri işçisine her zaman asgari ücretin ve diğer belediyelerin üzerinde maaş vererek “sadece seçim için değil her zaman işçisinin yanında olduğunu” vurgulayan Belediye Başkanımız Mehmed Öztürk, personelimiz ile İtfaiye ve Garaj Amirliği’nde bir toplantı gerçekleştirdi.

Bu toplantıda işçilerimizin ücretlerine %97 oranında zam yaptığını ve belediyedeki en düşük işçi maaşını net 27 bin 500 TL’ye yükselttiklerini açıkladı. Açıklanan ücret işçilerimizi memnun etti. Belediye çalışanlarımız Başkanımızı alkışlayarak bu memnuniyetlerini dile getirdiler.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanımız:

“Kıymetli çalışma arkadaşlarımızla 5 yılı devirdik. Ilgaz’ımız için birçok hizmete imza attık. Birçok projeyi birlikte gerçekleştirdik. Hepsine gayretli çalışmaları için teşekkür ediyorum. İkinci dönemimizde daha da yorulacak, gayret göstereceğiz inşallah. Buradan bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Belediyemizde en düşük işçi maaşını %97 oranında artırarak net 27 bin 500 TL’ye yükseltiyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Rabbim bereket versin.” şeklinde müjdeyi duyurdu.

  • Belediye Başkanımızdan İşçilere %97'lik Rekor Üstü Maaş Zammı