"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz
facebook

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

İhale İlanı (İşyeri Kiralama)

  • 15.02.2024
  • ilgazbelediyesi

ILGAZ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN DUYURULUR.

İ  L  A  N

ILGAZ BELEDİYESİ ECZANE YERİ KİRALAMA İŞİ

1- Mülkiyeti kurumumuza ait ilçemiz Gazi Dede Mahallesinde Şehit Cemil Çelik Caddesi No:33 de bulunan 1 adet taşınmaz 2886 sayılı kanunun 45. maddesi uyarınca açık teklif artırma sureti ile kiralanacaktır.

2-İhale 26.02.2024 Pazartesi günü saat 14.30 da Belediye toplantı salonunda ihale komisyonu huzurunda yapılacaktır.

3-İhale konusu 80 m2’lik eczane nitelikli işyeri 3 yıllığına kiralanacaktır. Aylık kira bedeli 15.000,00 TL olup, geçici teminatı (3) üç yıllık muhammen bedel üzerinden alınacak alınacaktır. Geçici teminat oranı %3 tutarı 16.200,00-TLdir.  

4- İhaleye gireceklerin 26.02.2024 Pazartesi günü ihale saati olan 14:30 ihale saatine kadar geçici teminatlarını yatırarak ihaleye iştirak belgesini almak ve kendi adlarına ihaleye girenler kimlik bilgilerini, şirket adına girenler yetki belgesini ve başkası adına girenler vekâletnameyi ibraz etmek zorundadırlar.

5-İhale şartnamesi mesai saatleri içerisinde Ilgaz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde ücretsiz görülebilir.

6-İhale komisyonumuz ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

 İlanen duyurulur.

                                                                                             ILGAZ BELEDİYE BAŞKANLIĞI

  • İhale İlanı (İşyeri Kiralama)