"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz
facebook

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

Önce Altyapı, Sonra Yol...

  • 12.02.2024
  • ilgazbelediyesi
👷İlçemizdeki su, kanalizasyon ve şebeke altyapısını yeniledik. Ardından yolları yaptık.
👷Fatih Mahallesi Çankırı Caddesi, Yunus Emre Caddesi ve Bayezid Caddesi boyunca yaptığımız yenileme, çarşı içine oradan Recai Tuncel Caddesi, diğer taraftan İstanbul Caddesi ve Meteoroloji boyunca iki koldan devam etti.
👷Şehit Cemil Çelik Caddesi ve FSM Ortaokulu önü ile Şehitlik Mezarlığı yanındaki altyapı sorunlarını da tamamen giderdik.
👷Altyapı yenileme ve akabinde yol yapım çalışmalarımız mevsim durumuna göre Yeni Mahalle Dik Sokak ve Ziraat Mahallesi Osmanlı Caddesi boyunca devam edecektir.

  • Önce Altyapı, Sonra Yol...
  • Önce Altyapı, Sonra Yol...
  • Önce Altyapı, Sonra Yol...