"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz
facebook

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

Ilgaz Kan Bağışına Devam Ediyor

  • 05.02.2021
  • ilgazbelediyesi
Kızılay’a düzenli olarak kan bağışında bulunan Belediye Başkanımız Mehmed Öztürk, ilçemiz meydanına kurulan gezici kan bağışı aracını ziyaret ederek kan verdi.

Türk Kızılay’ının kan bağışı kampanyasına katılan Başkanımız Mehmed Öztürk, bağışta bulunmaları için  vatandaşlarımıza davette bulundu.
Kan bağışının hayat kurtardığını belirten Başkanımız Öztürk ”Covid 19 nedeniyle kan veren vatandaşlarımızın sayısının azalması ülkemizdeki kan stoklarının düşmesine neden oldu. Kan stoklarının yeterli seviyede tutmamız gerekiyor. Biz de üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Türk Kızılay’ının her zaman yanındayız. Bu her şeyden önce bizim vatandaşlık görevimiz. Halkımızdan düzenli olarak kan bağışında bulunmalarını istiyorum. Unutmasınlar kan acil değil, sürekli bir ihtiyaçtır. Kan bağışı, can bağışıdır.” diye konuştu.

Başkanımız Mehmed Öztürk’ün yanı sıra ilçe kaymakamımız Osman Uğurlu da bu etkinliğe vatandaşlarımızla birlikte destek verdi.
  • Ilgaz Kan Bağışına Devam Ediyor
  • Ilgaz Kan Bağışına Devam Ediyor
  • Ilgaz Kan Bağışına Devam Ediyor