"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz
facebook

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

Çok Amaçlı Konferans Salonumuzun Yapımına Başlandı

  • 03.05.2021
  • ilgazbelediyesi

Belediyemizce ihalesi tamamlanan ve ilçemizdeki okulların ücretsiz olarak hizmetine sunulacak ÇOK AMAÇLI KONFERANS SALONUNUN yapımına başlandı.

Konuyla ilgili olarak Belediye Başkanımız Mehmed ÖZTÜRK: “Çocuklarımız 23 Nisan, 19 Mayıs gibi önemli günlerde haftalarca uğraştıkları etkinlikleri kısıtlı imkanlarla sergileyebiliyor, öğrenci velileri bile yeri geliyor kendi çocuklarının hazırladıkları programları izleyemiyor. İlçemizde önemli bir toplantı veya bilgilendirme sunumu yapılacağı zaman yer temininde sıkıntılar da yaşanıyor.

Tüm bu sıkıntıları göz önüne alarak ilçemize bir ÇOK AMAÇLI KONFERANS SALONUNUN İHALESİNİ yaptık ve salonumuzun yapımına başladık. İlçemizdeki tüm okullara ücretsiz kullanım hakkı vereceğimiz bu salonumuz ilçemize hayırlı olsun.” dedi.

  • Çok Amaçlı Konferans Salonumuzun Yapımına Başlandı
  • Çok Amaçlı Konferans Salonumuzun Yapımına Başlandı
  • Çok Amaçlı Konferans Salonumuzun Yapımına Başlandı