"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz
facebook

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

Konferans Salonu Adım Adım

  • 21.05.2021
  • ilgazbelediyesi
Belediyemiz tarafından projesinin tamamlanmasıyla yapımına başlanan Çok Amaçlı Gösteri ve Konferans salonumuzda çalışmalarımız adım adım devam ediyor.

Salonumuzda muhteşem bir konseptte modern bir gösteri sahnesi ve ses akustiğine kadar tüm ayrıntılar özenle planlanıyor.

Ziraat Mah. Osmanlı Caddesinde bulunan Belediyemize ait Kültür Merkezimizin yerleşkesi içine inşa edilen Çok Amaçlı Gösteri ve konferans salonumuzu en kısa sürede tamamlamayı hedefleyen Belediye Başkanımız Mehmed ÖZTÜRK:

“Yapım çalışmalarına başladığımız Çok Amaçlı Gösteri ve Konferans Salonumuzu inşallah en kısa sürede tamamlayacağız. İlçemizde çocuklarımız önemli günlerde gösteri ve programlar hazırladıklarında yer sorunu yaşamayacaklar. İlçemize gelen bilimsel ve teknik konularda uzman kişiler konferans, bildiri ve sempozyumlarını rahatça sunabilecekler. İlçemiz için önemli bir adım atmanın verdiği mutlulukla bu değerli eseri Ilgaz’ımıza kazandırabilmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her şey Ilgaz’ımız için”

ifadelerine yer verdi.

  • Konferans Salonu Adım Adım
  • Konferans Salonu Adım Adım
  • Konferans Salonu Adım Adım
  • Konferans Salonu Adım Adım
  • Konferans Salonu Adım Adım