"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz
facebook

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

Sınav Tedbiri

  • 03.06.2021
  • ilgazbelediyesi
06 Haziran 2021 Pazar günü 09.30 - 12.50 saatleri arasında İlçemiz Ilgaz Cumhuriyet Ortaokulu Müdürlüğü, Ilgaz Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Müdürlüğü, Ilgaz İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü ve Ilgaz Yavuz Sultan Selim Ortaokulu Müdürlüğünde 2021 Yılı Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kuramlarına İlişkin Merkezi Sınavı yapılacaktır.

Sınava katılacak öğrencilerimizin sınav başarılarının etkilenmemesi için, belirtilen sınav tarih ve saatlerinde konvoy, anons, ağır iş makinası, inşaat işleri gibi gürültüye sebebiyet verebilecek her türlü faaliyetlerin ve nişan, düğün, sünnet vs. gibi kutlamaların YAPILMAMASI önemle duyurulur.
  • Sınav Tedbiri