"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz
facebook

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

Önce Altyapı Sonra Asfalt

  • 10.07.2021
  • ilgazbelediyesi
Planlama ve koordinasyon ile düzenli ve sistemli şekilde devam eden çalışmalarımız, Belediyemizce titizlikle sürdürülüyor. Bu anlayışa göre planlama önce temelden başlıyor.

Ekiplerimizce ilk önce yer altındaki su hatları kontrol ediliyor. Eskimiş hatlar yenileniyor ve ana şu şebeke hatları sıfırdan döşeniyor. Akabinde doğalgaz dağıtım şirketiyle koordineli şekilde Doğalgaz Hattı ve yağmur suyu hatları da ekleniyor.

Altyapısı tamamlanan alanlara temelli sıcak asfalt yapılarak hem kaynaklar düzenli kullanılıyor hem de planlı şekilde çalışmalar sürdürülüyor. Belediyemiz bu kapsamda çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

İlçemizde 2019 yılında Şehit Cemil Çelik Caddesi üzerinde başlatılan ve aynı yıl tamamlanan temelli sıcak asfalt çalışmalarımızın devamı niteliğinde asfaltlama çalışmalarına devam ediyoruz.

Bu yıl içinde Ilgaz'ımızın Fatih Mahallesi girişinden başlayan asfaltlama çalışmalarımız Naili Baba Caddesi boyunca Yukarı mahalle ve akabinde Şentepe Mahallesinde devam etti.

Asfaltlamanın 4. Etabında ise İstanbul yolu Küçük sanayi sitesi karşısından başlayan asfaltlama çalışmalarımız yine İstanbul yolu boyunca devam ediyor.

Son etapta ise elektrik idaresinin çarşı içindeki elektrik hatlarını yerin altına almasıyla Ilgaz Çarşı Merkezimizi de asfaltlayacağız.
Ilgaz'ımıza hayırlı olsun.

#sözverdiğimizgibi Ilgaz'ımız için çalışıyoruz.
  • Önce Altyapı Sonra Asfalt
  • Önce Altyapı Sonra Asfalt
  • Önce Altyapı Sonra Asfalt
  • Önce Altyapı Sonra Asfalt
  • Önce Altyapı Sonra Asfalt
  • Önce Altyapı Sonra Asfalt
  • Önce Altyapı Sonra Asfalt