"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz
facebook

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

Belediyemizde Afet Bilinci Eğitimi Düzenlendi

  • 14.10.2021
  • ilgazbelediyesi
2020 yılında meydana gelen afetler sebebiyle 2021 yılının İçişleri Bakanlığı tarafından “Afet Eğitim Yılı” ilan edilmesiyle Belediyemizde İtfaiye Personellerimiz için AFETE HAZIR TÜRKİYE teması altında Afet Bilinci Eğitimi düzenledi.

Eğitim İtfaiye Amirliğimizin koordinatörlüğünde Çankırı İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünce gerçekleştirildi.

Eğitimde konular; aileler, okullar, gençler ve işyerleri gibi alt başlıklarında afet öncesi hazırlıklardan afet sırasındaki doğru davranışlara, afet sonrasındaki ilk saatlerde yapılması gerekenlere kadar çevredeki tüm riskleri içerecek şekilde alt bölümlerde İtfaiye Amirliğimiz personellerine açıklamalarla anlatıldı.
  • Belediyemizde Afet Bilinci Eğitimi Düzenlendi
  • Belediyemizde Afet Bilinci Eğitimi Düzenlendi