"Anadolu'nun Cenneti Ilgaz"

Ilgaz
facebook

Ilgaz'da Kayak Keyfi Bir Başka

Batı Karadeniz'in en büyük kayak pistini barındıran Ilgaz Dağı'nda kayak keyfi bir başka. 4.500 metre telesiye hattı ile ziyaretçileri uzun soluklu bir doğa şöleni bekliyor.

 

Anadolu'nun Cenneti Ilgaz

Doğa severlerin uğrak yeri olan Ilgaz Dağı, kış aylarında bambaşka bir havaya bürünerek kartpostalları aratmayacak manzaraları ile adeta ziyaretçilerini büyülüyor.

 

Yıldıztepe Kayak Merkezi

Muhteşem doğa manzarası ile bütünleşerek, şehrin ve işlerinizin günlük karmaşalarına biraz ara vermenin vakti geldi. Yıldıztepe Kayak Merkezi ormanın göbeğinde sizleri bekliyor.

 
 
 
 

Haydi Ilgazlılar TOKİ Müracaatına!

  • 20.09.2022
  • ilgazbelediyesi

TOKİ Sosyal Konutları İçin Müracaatlar Başlamıştır

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 250 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında ILGAZ’DA inşa edilecek konutlar için; ilçemizde Ilgaz Ziraat Bankası şubesi yetkilendirilmiş olup E-Devlet veya Ziraat Bankası aracılığı ile yapılacak başvurular 14.09.2022 – 31.10.2022 tarihleri arasında kabul edilecektir.

Konut tipi (2+1 ve 3+1) ayrımı olmadan, proje bazında başvuru yapılacaktır.

Başvuru için 500 TL Ücret Ziraat Bankasına Yatırılacaktır. (Kura sonucunda ismi çıkmayanlara yatırdıkları ücret iade edilecektir.)

Aşağıdaki linke tıklayarak ayrıntıları öğrenebilir, başvurunuzu yapabilirsiniz.

https://www.toki.gov.tr/sosyal-konut.html

 ***BELEDİYEMİZE AİT 244 KONUTLUK TOKİ PROJESİ ONAYLANMIŞ OLUP ETAPLAR HALİNDE ILGAZ’IMIZA İLERYEYEN SÜREÇTE YENİ TOKİ KONUTLARI İNŞA EDİLECEĞİNDEN ÖZELLİKLE GURBETTEKİ VATANDAŞLARIMIZIN İKAMETLERİNİ “ILGAZ MERKEZ” E TAŞIMALARI VE BELEDİYEMİZDEN GELECEK DUYURULARI TAKİP ETMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR***

  • Haydi Ilgazlılar TOKİ Müracaatına!